DJ paslaugos - ilgametę darbo patirtį turintys šios srities profesionalai, kurie Jūsų šventėje muzikos pagalba sukurs norimą muzikinę atmosferą, bei suburs visus Jūsų svečius į šokių aikštelę.
Iš anksto Jūsų pageidavimus įvertinę vakaro muzikai suteiksime techninį aptarnavimą - garso bei apšvietimo techninę įrangą su pristatymu ir sujungimu visoje Lietuvoje.

DJ paslaugas ir techninį aptarnavimą teikiame viešuosiuose renginiuose, įmonių šventėse, koncertuose, kalėdiniuose-naujametiniuose renginiuose, taip pat mokyklos šimtadieniuose - išleistuvėse, studentų šventėse, vestuvėse, jubiliejuose, gimtadieniuose, krikštynose bei kitose šventėse.

Garso ir apšvietimo įrangos nuoma - galite užsakyti iš pateiktų paketų 'Sets' arba komplektuoti patys iš pateikto įrangos sąrašo.

Įrangos komplektacija - verta rinktis norint sutaupyti. Komplektuojant patiems taip pat taikomos nuolaidos, panaudojus nuolaidų kuponus. Kuponų teirautis telefonu +3706853416 arba elektroniniu paštu nuoma@muzikuok.lt

Nuolaidų kuponas - nuo 20% iki 50%. Nuolaidos taikomos įrangai, kuria komplektuojate patys bei renkantis garso ir apšvietimo įrangos paketus su DJ paslaugomis [Garsas + Apšvietimas + DJ]
Vakario salė
Vakario salė
Vakario salė
Vakario salė
Lauko scena
Pokylių salė
Restoranas
Pokylių salė
Baras
Angaras
Tubinas
Kretingos raj. Salantų kutūros centras
Old City Band
Seafishtrade
Grock
MT Group
Mars Lietuva
Renginių Tarnyba
Pirmoji kava
Memelband
AKG
ChamSys
Chauvet DJ
Shure
Behringer
Chauvet
ADJ
Electro Voice
Light4me
Muzikuok
Stairville
Varytec
Global Truss
Cameo
Pangolin
Allen and Heat
Laserworld
K and M
Millenium
NUX
BSS Audio
Native Instruments
Thomann
The t.bone
Alto
Gravity
Flyht Pro
Fun Generation
Mackie
Gator
Sennheiser
Cordial
The sssnake
Pro Snake